Autor bloga

Witajcie w Emilii Palace, czyli moich skromnych progach.

Ten blog - mam nadzieję, że docelowy jest z kolei trzecim po Hafcikach Emilki i Tamborek Play. Na pewno wiecie, że jednocześnie prowadzę jeszcze dwa blogi. Kulinarny - Podano do stołu i o charakterze szablonowym - Szabloneria Emi.

Tematyką tego bloga zajęłam się jako pierwszą do stworzenia bloga i to zajmuje moje wolne chwile już cztery, prawie pięć lat. Szablonami zajęłam się w efekcie zmian na Hafcikach Emilki, nie podobały mi się standardowe rozwiązania, a nie chciałam korzystać z pracy innych i dlatego zajęłam się tym osobiście, w rezultacie wiele aspektów webdesignu sobie przyswoiłam i powstało kilka zgrabnych szablonów dla Blox.pl, moich do blogów, ale również zajęłam się kilkoma blogami i zmieniłam ich wygląd. Zaczęłam edukację od cudownej Kate Mac i jej szablonów. Dziękuję Ci za to.

Do takich blogów mogę zaliczyć:

Ogólnie rzecz biorąc - chcę móc to robić zawodowo, bo bardzo mnie to interesuje i chcę się coraz więcej uczyć.

Zrobiłam już nawet swoją własną stronę internetową (ale na sucho - czyli nie ma jej w internecie tylko na moim komputerze).

Jestem matką, żoną, gospodynią domową, nie kurą, bo to obraźliwe - a nie wiąże się z niewolą czy nieróbstwem, osobą pracującą i sekretarką czy jak wolicie asystentką swojego męża.

Jestem również pasjonatką, dosyć szybko przyswajam języki, znam niemiecki, angielski, holenderski - niestety bez francuskiego (po prostu go nie rozumiem) , znam księgowość dużych firm od strony kosztów, marż, strat i obrotu - choć nie mam na to kwalifikacji, ale prawie roczne doświadczenie w firmie handlowej. Lubię się spełniać w pracy i jestem ambitna. Szukam stale pracy, która przyjmie kogoś kto lubi pracować, ale lubi jak lubi wykonywaną pracę. Ja z pewnością lubię cyferki - czyli księgowość i lubię projektowanie stron - choć jeszcze brakuje mi sporo wiedzy. Lubię bawić się grafiką i stosować to czego się nauczę.

Uwielbiam ludzi, nie lubię ich zawodzić, ale nie lubię jak ludzie mnie zawodzą. Lubię szczerość, ale nie taką do bólu, tylko z wyczuciem - to jest domena ludzi inteligentnych w takim posługiwaniu się szczerością. Nie lubię ludzi ranić, choć sama często tego doświadczam, ale jestem optymistką.

Uwielbiam muzykę i muzyka w duszy mi gra od zawsze. Teraz jest to Adele, zawsze Safri duo i te poniżej.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...