Kategorie: Wszystkie | about me | dom | handmade | interior | kreatywnie | moda | planner | what's new
RSS

planner

sobota, 13 sierpnia 2016

Bardzo chciałabym mieć duży ogród, ale to pozostaje w ramach moich marzeń - bo nie ma szans na duży ogród i będę się cieszyć tym co będę miała. Zastanawiam się nad tym co mi się podoba i jakich materiałów użyć, aby był "efekt WOW". Wiem, że ogród będzie miał szare granitowe płytki dużych rozmiarów. Wiem również, że nie mogę pozwolić sobie na posianie dużej powierzchni trawy, bo opady w Holandii nie mają końca i w końcu zamiast trawy będę miała mech - a tego nie chcę.

poniedziałek, 14 grudnia 2015

Kalendarze, w sklepach jest w czym wybierać, jednak praktycznie wszystkie są prawie takie same i raczej mało dostosowane do naszych potrzeb. Są albo standardowe jakie znamy jeszcze z lat kiedy byłyśmy małe lub mocno pstrokate, takie, że gdyby użyć dodatkowo kolorowego długopisu - znikłby we wszystkich tych tłach i ozdobnych napisach.

wtorek, 14 kwietnia 2015

Bardzo lubię formularze, które ułatwiają życie. Takie formularze można sobie samemu według potrzeby stworzyć, ale również raz w roku wprowadzić taki cykl organizacyjny.

W tym roku wyprodukowałam sobie książkę, która składała się z kalendarza: dziennego, tygodniowego i miesięcznego, planu spłaty rat/długu, lista regularnych wydatków, organizacja urodzin, organizacja remontów, kosztorys remontu itp.

Poniżej jest formularz zamówienia, przydaje się szczególnie ludziom przedsiębiorczym, którzy prowadzą usługi np. wypiekają torty na zamówienie lub szyją kreację.

Przy okazji tego formularza jest możliwość kosztorysu, który z pewnością ułatwi pracę lub chociaż ewidencję.

Jeśli ktoś miałby ochotę skorzystania z mojego formularza, to proszę pisać do mnie.

 

Pozdrawiam, Emila

sobota, 15 września 2012

zdjęcie można powiększyć klikając na nie

Tak przedstawiają się wyniki konkursu, który ogłosiłam w tym tygodniu i jak wynika z przedstawionych tutaj głosów wygrał blog: AnnaJarząb.blogspot.nl

Serdecznie gratuluję, już wysyłam maila z pytaniami i rozpoczynam pracę nad projektem.

22:06, emilka_sen , planner
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 09 września 2012

Chciałabym ogłosić konkurs na stworzenie indywidualnego wizerunku bloga. Jako designer zaopiekuję się Twoim blogiem od a do z. Ty opowiesz mi jak chcesz aby Twój blog wyglądał, a ja postaram się wymyślić mu taki "look" jaki Tobie pasuje.

Co trzeba zrobić, aby startować w tym konkursie?

Nie wiele ponad to, że zostawisz komentarz pod tym postem i na tym blogu, podasz swój adres e-mail do kontaktów ze mną i adres bloga. Czas na zgłaszanie blogów jest do wtorku 11 września 2012 do godziny 0:00. 

Myślę, że to wszystko co jest potrzebne. W środę od rana wstawię na bloga ankietę, która będzie aktywna przez kolejne dwa dni.

Życzę powodzenia

Lista uczestników:

adres: AnnaJarząb.blogspot.nl

adres: HaftowanePrezenty.blogspot.nl

11:05, emilka_sen , planner
Link Komentarze (6) »
 
1 , 2
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...