Kategorie: Wszystkie | about me | dom | handmade | interior | kreatywnie | moda | planner | what's new
RSS

kreatywnie

środa, 07 listopada 2018

Przy jednej z moich wizyt w Hadze niedaleko Polskiej Ambasady zastał mnie oto taki niecodzienny widok. Mianowicie w głównej uliczce gdzie mieszczą się wszystkie ambasady w Holandii zaprezentowano taką sztukę. Byłam zdumiona jak pięknie można robić z piaskowca. To jest wystawa sztuki międzynarodowej i to tylko była jej część, ale i tak dech zapiera.

niedziela, 14 października 2018
To są tylko przykładowe egzemplarze do prezentacji. Rzecz jasna, że można tutaj zgromadzić dużo więcej informacji o firmie. Każda firma obraca pieniędzmi, ma swoje koszty - czy to personalne, czy straty i podatki oraz marże. Jednak te wszystkie wartości są policzalne i można je zawrzeć w takiej właśnie prezentacji, która jest dużo milsza w odbiorze niż zwykłe wyświetlanie wyników.

Tą samą metodą można przekazywać informacje o celach na przyszły rok, teraźniejszych realizacjach jak również wyświetlać ofertę na targach branżowych. Forma slajdów, delikatnych przyjść lub wstrzymań może przeobrazić te suche dane w coś przyjemnego dla oka, a po nagraniu wyjaśnień i uwzględnieniu w timingu świetnym tłem do filmu. Mam nadzieję, że to nowoczesne rozwiązanie będzie świetnym rozwiązaniem reklamowym dla nie jednej z firm.
sobota, 13 października 2018

Nigdy siebie nie podejrzewałam, że program, który tyle lat mam pod ręką, będę wykorzystywać do tak fajnych celów. Mówię o programie z pakietu MS Office - Power Point. Początkowo bardzo mi się nie podobały prezentacje, które można było tam wykonać, a tak naprawdę to nie należycie wykorzystywałam jego potencjał - teraz o tym wiem, ale może jeszcze nie jest za późno na naukę.

 

czwartek, 11 października 2018
Responsywnie skonstruowana strona czyli dostosowana do wielkości ekranu - kompatybilna z monitorem komputera, laptopem, tabletem i smartfonem. Responsive webpagina betekent dat kan op elke schermen goed zien bijvoorbeeld bij computerscherm, laptop, tablet en smartphone.

niedziela, 11 lutego 2018

"Ta dam" i jestem. Mam nadzieję, że teraz na dłużej. 

Pod ostatnim postem Top Szamba Betonowe, *.cable.smsnet.pl dałaś komentarz i teraz Ci na niego odpowiem.

Niestety nie wiem dokładnie ile wynosiły koszty tych domów, ale z tego co się orientuję to około 400 - 450 tysięcy euro. Bo ta budowa odbywała się w Holandii. Ja nie budowałam sobie domu, bo mnie na taki po prostu nie stać. Ja wynajmuję od gminy dom/mieszkanie/szeregówkę, które dopiero-co zostało oddane.

Tyle w ramach wstępu, a teraz trochę moich wyczynów. Pamiętacie może jeszcze mój fotel wiklinowy, który przemalowałam na biało? Tutaj pokazywałam jak mi poszło. Teraz po przeprowadzce postanowiłam trochę go dostosować do mojego nowego domu. Jestem dopiero na półmetku mojej pracy, ale to co już widać bardzo mi się podoba.

"Voila" en ik ben. Ik hoop dat het langer zal duren.
Je gaf een reactie onder het laatste bericht  Top Szamba Betonowe, *.cable.smsnet.pl en nu zal ik je antwoorden.
Helaas weet ik niet precies hoeveel de kosten van deze huizen waren, maar van wat ik weet, is ongeveer 400 - 450 duizend euro. Omdat deze constructie plaatsvond in Nederland. Ik heb geen huis gebouwd omdat ik het gewoon niet kan betalen. Ik huur een huis / flat / eengezinswoning van de gemeente die zojuist is weggegeven.
Tot zover toelating, en nu enkele van mijn wapenfeiten. Herinner je je nog steeds mijn rieten stoel, die ik in het wit heb overgeschilderd? Hier liet ik zien hoe het ging. Nu na het verhuizen besloot ik om het aan te passen aan mijn nieuwe huis. Ik ben pas halverwege mijn werk, maar wat ik al zie, vind ik echt leuk.

W związku z tym, że to połowa pracy, to w najbliższym czasie powinny się pojawić nowe zdjęcia, które odsłonią dalszą część przemiany. Sama jestem ciekawa rezultatu.

Vanwege het feit dat dit de helft van het werk is, zouden er in de nabije toekomst nieuwe foto's moeten verschijnen, die het verdere deel van de verandering zullen onthullen. Ik ben nieuwsgierig naar het resultaat.

Tot volgende keer, do następnego.

Pozdrawiam

Groetjes

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...