Kategorie: Wszystkie | about me | dom | handmade | interior | kreatywnie | moda | planner | what's new
RSS
sobota, 02 stycznia 2016
Już dawno zawładną mną świat elfów. Nie wiem czy to zasługa "Harrego Pottera" czy może "Władcy Pierścieni", ale tajemniczy i niczym nie skalany świat bajkowy bardzo mnie fascynuje. Kilka lat temu natknęłam się na pierwsze wzory i rysunki tej autorki Mariny Fedotowej. Najpierw pojawił się fioletowy elf, potem żółty. Tyle utkwiło mi w głowie, a teraz jest tego dużo więcej. Zobaczcie sami:

środa, 16 grudnia 2015

1f

Często chodzą mi po głowie zmiany w najbliższym otoczeniu. Nie lubię cały czas takiego samego układu - mam wrażenie, że jak coś zmienię, to również zmieni się tym samym moje życie na lepsze (lub spowoduje zmianę mojego nastawiania). Uważam to za pozytyw mojego charakteru, ponieważ rodzi to pewną dyskusję w domu i sprawia, że myślimy nad tym co i jak można pozmieniać, i jakim kosztem.

wtorek, 15 grudnia 2015

Szanowne koleżanki, jakiś czas temu haftowałam krzyżykiem Maison des Jardins firmy Dimensions. Dokładnie to był ten hafcik:

DSCF4144

Przeszukałam już cały dom i niestety "jak kamień w wodę" się zapadł. Bardzo chciałam go skończyć, bo pięknie się zapowiadał. Boję się, że nieumyślnie się go pozbyłam. Może macie w swoich zasobach ten schemat, będę bardzo wdzięczna za pomoc.

 

Pozdrawiam.

17:00, emilka_sen
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 14 grudnia 2015

Kalendarze, w sklepach jest w czym wybierać, jednak praktycznie wszystkie są prawie takie same i raczej mało dostosowane do naszych potrzeb. Są albo standardowe jakie znamy jeszcze z lat kiedy byłyśmy małe lub mocno pstrokate, takie, że gdyby użyć dodatkowo kolorowego długopisu - znikłby we wszystkich tych tłach i ozdobnych napisach.

Sporo jest w internecie ciekawych propozycji na dekoracje choinek, chociaż przyznam, że niektóre mnie szalenie zaskoczyły (nie wiem czy pozytywnie). Możliwe, że to tylko moje umiłowanie minimalizmu stawia wszystko na szali, ale może również to, że za mało jeszcze szukałam. Wszystkie te choinki są jak dla mnie przeładowane. 

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 22
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...