Kategorie: Wszystkie | about me | design | dom | handmade | interior | moda | planner | what's new
RSS
niedziela, 12 kwietnia 2015

Wiem, że dla wielu to żaden wyczyn, ale ja tak długo na to czekałam, że w końcu się doczekałam. Poszłam na kurs jazdy i robię go w obcym języku. Cieszę się za swoją odwagę, ale mam nadzieję, że się nie przeliczyłam.

Największym dla mnie zaskoczeniem było wprowadzenie do jazd, które po krótkim wytłumaczeniu, gdzie jest sprzęgło, hamulec i gaz i jak się je zapala, doprowadziło do jazdy. Musiałam już w pierwszym dniu przejechać przez pół miasta do następnego kursanta.

Uczę się na wspaniałym aucie, a mianowicie Volvo V60. Gdzie odpalanie jest ze sprzęgła i guziczka. Ma kamerkę do cofania i nawi. Jeździ tak lekko, że jak wyjechałam na autostradę na drugiej lekcji, a w zasadzie pierwszej lekcji to byłam zaskoczona 113 km/h.

Tak wygląda wnętrze tego auta:

Co dla mnie najważniejsze, to to, że w ogóle nie czuć gabarytów tego auta - a jest potężne.

W poniedziałek mam kolejną jazdę i już nie mogę się doczekać. Codziennie wkuwam testy i tłumaczę nowe słówka - jednak zdaję po holendersku, a to jeszcze trudniejsze niż w ojczystym języku.

Powoli rozglądam się za autkiem dla siebie i już je wybrałam...

Pozdrawiam 

wtorek, 04 marca 2014

Czas mojej nieobecności mam nadzieję zakończony i teraz postaram się choć raz na tydzień robić wpisy, choć może uda mi się nieco częściej wpadać. Mam głowę pełną pomysłów, ale również pragnę zdobywania wiedzy i prawdopodobnie na tym w najbliższym czasie się skupię.

Moje dziewczynki rosną i dają mi tak wiele radości ile tylko to możliwe. Zaczęłam szyć na maszynie dosyć intensywnie - głównie poduszki, kocham materiały i ich nieustające gromadzenie powoduje u mnie burzę mózgu, co z tym teraz zrobić. Ostatnio również pokochałam drewno, ale jeszcze za mało o nim wiem i mimo, że zajęcia jak szlifowanie, wycinanie i renowacja to raczej męskie, to mnie nie przeszkadza klasyfikacja "stolarzyny". Śledzę na bieżąco wszystko co związane z wpisami "zrób to sam" i z pewnością ukochałam sobie blog Any White i Pinterest.

Przez pewien czas nie mogłam oprzeć się pokusie, aby zmienić wygląd mojego bloga, ale na razie zostanie tak jak jest, choć z czasem nie gwarantuję tutaj nowego wyglądu. Czas idzie do przodu, zmieniają się trendy,  a ja lubię być na czasie.

Pozdrawiam i zachęcam do zaglądania.

21:55, emilka_sen
Link Dodaj komentarz »
sobota, 08 czerwca 2013

Beta - Enzyme Exfoliator

Organiczne maski w celu wykorzystania, codziennie stymuluje przepływ krwi i pozwala na mniejszą strukturę skóry. Maska otwiera się, jak to było skóry składniki, które są lepiej wchłaniane. To jest kluczem do zdrowej skóry i świeże. Po oczyszczeniu z dwa w jednym Cleanser, użyj jednego dziennie, najlepiej wieczorem na twarz i szyję i niech moczyć przez 15 minut. Potem wielokrotnie dokładnie spłukać letnią wodą. Następnie w prawo aplikacja do pielęgnacji skóry.

23:23, emilka_sen
Link Dodaj komentarz »
piątek, 05 kwietnia 2013
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 20
nazwa alternatywna
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...