Kategorie: Wszystkie | about me | dom | handmade | interior | kreatywnie | moda | planner | what's new
RSS
czwartek, 11 października 2018
Responsywnie skonstruowana strona czyli dostosowana do wielkości ekranu - kompatybilna z monitorem komputera, laptopem, tabletem i smartfonem. Responsive webpagina betekent dat kan op elke schermen goed zien bijvoorbeeld bij computerscherm, laptop, tablet en smartphone.

środa, 26 września 2018

To nie wątpliwie ważna dla mnie sprawa. To tylko prototyp strony, żadnych tekstów, ani zbytniej koncepcji. Robiłam z serca dla mojej siostry stronę internetową i wyszło mi coś całkiem fajnego. Jeszcze mam na to czas, ale zbieram pomysły i mam nadzieję, że trafię w dziesiątkę.

Ciekawa jestem Waszych opinii.

pozdrawiam, Emila

21:05, emilka_sen
Link Dodaj komentarz »

Przedstawiam i robię "ta dam...." Zmontowałam sobie przy pomocy kodowania taką o to prezentację np. osób w firmie, która oprócz opisu zawiera również linki do social mediów. Nie będę za dużo opisywać, a zobaczcie sami:

 

pozdrawiam, Emilia

20:38, emilka_sen
Link Dodaj komentarz »
sobota, 01 września 2018
Na rynku zaczyna być tego coraz więcej. Drewno jest w cenie i metal jest w cenie. Piękne połączenie tych dwóch materiałów stanowi świetną bazę do wspaniałych mebli - czegoś industrialnego, kojarzonego z przemysłem i ciepłego - domowego. Dzisiaj kilka przykładów tego połączenia. Regał, który wygląda na niesamowicie solidny z podstawą z kół metalowych i deski jako półki - praktyczne i ozdobne.

niedziela, 11 lutego 2018

"Ta dam" i jestem. Mam nadzieję, że teraz na dłużej. 

Pod ostatnim postem Top Szamba Betonowe, *.cable.smsnet.pl dałaś komentarz i teraz Ci na niego odpowiem.

Niestety nie wiem dokładnie ile wynosiły koszty tych domów, ale z tego co się orientuję to około 400 - 450 tysięcy euro. Bo ta budowa odbywała się w Holandii. Ja nie budowałam sobie domu, bo mnie na taki po prostu nie stać. Ja wynajmuję od gminy dom/mieszkanie/szeregówkę, które dopiero-co zostało oddane.

Tyle w ramach wstępu, a teraz trochę moich wyczynów. Pamiętacie może jeszcze mój fotel wiklinowy, który przemalowałam na biało? Tutaj pokazywałam jak mi poszło. Teraz po przeprowadzce postanowiłam trochę go dostosować do mojego nowego domu. Jestem dopiero na półmetku mojej pracy, ale to co już widać bardzo mi się podoba.

"Voila" en ik ben. Ik hoop dat het langer zal duren.
Je gaf een reactie onder het laatste bericht  Top Szamba Betonowe, *.cable.smsnet.pl en nu zal ik je antwoorden.
Helaas weet ik niet precies hoeveel de kosten van deze huizen waren, maar van wat ik weet, is ongeveer 400 - 450 duizend euro. Omdat deze constructie plaatsvond in Nederland. Ik heb geen huis gebouwd omdat ik het gewoon niet kan betalen. Ik huur een huis / flat / eengezinswoning van de gemeente die zojuist is weggegeven.
Tot zover toelating, en nu enkele van mijn wapenfeiten. Herinner je je nog steeds mijn rieten stoel, die ik in het wit heb overgeschilderd? Hier liet ik zien hoe het ging. Nu na het verhuizen besloot ik om het aan te passen aan mijn nieuwe huis. Ik ben pas halverwege mijn werk, maar wat ik al zie, vind ik echt leuk.

W związku z tym, że to połowa pracy, to w najbliższym czasie powinny się pojawić nowe zdjęcia, które odsłonią dalszą część przemiany. Sama jestem ciekawa rezultatu.

Vanwege het feit dat dit de helft van het werk is, zouden er in de nabije toekomst nieuwe foto's moeten verschijnen, die het verdere deel van de verandering zullen onthullen. Ik ben nieuwsgierig naar het resultaat.

Tot volgende keer, do następnego.

Pozdrawiam

Groetjes

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 23
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...