Kategorie: Wszystkie | about me | dom | handmade | interior | kreatywnie | moda | planner | what's new
RSS
poniedziałek, 05 czerwca 2017

Witam serdecznie, kolejny długi wolny weekend prawie za nami, ale ja jeszcze staram się cieszyć tym co za oknem zanim przyjdą deszcze. Dzisiejszy dzień jeszcze słoneczny chociaż już mocno powiewa - co wróży zmianę pogody. 

Korzystając z tego co mamy na zewnątrz, wzięłam aparat i postanowiłam uwiecznić to co mnie najbardziej interesuje czyli budowę. Jakiś czas temu stwierdziłam, że wszelkie budowy utkwiły mi w pamięci jeszcze z dzieciństwa i to były miejsca, które robiły na mnie największe wrażenie. Nie wiem dlaczego tak się stało, że nie poszłam w swoim życiu tym tropem - ale mniejsza o to.

Budują koło mnie tego typu bliźniaki, mam wrażenie, że różnią się między sobą jedynie elewacją i niczym więcej. Nie daleko budują domy jednorodzinne, które wyglądają wewnątrz tak samo tylko z tą małą różnicą, że są jednorodzinne. 

Ten zwrócił moją szczególną uwagę ze względu na elewację, która bardzo mi się podoba. Są duże, obszerne i szersze niż mój. Uważam, że to pozwoli na dużo lepsze zagospodarowanie np. kuchni lub łazienki. Na dole salon, kuchnia i przedpokój z WC, a piętro to 3 lub 4 sypialnie i łazienka. Poddasze użytkowe ze stałymi schodami - pewnie z podłączeniem do pralki lub wydzielonym pomieszczeniem jako pralnia.

Poniżej zdjęcie garażu, który stał się sporym problemem, ponieważ prawdopodobnie właściciel wymyślił, aby garaż został, ale z tyłu poprosił o dodatkowy pokoik - co oczywiście dostał. tak więc, od frontu jest garaż, a od tyłu pokoik ze wspólnym korytarzem.

Poniżej wspomniana bielona elewacja - przepiękna - kontrastuje z ramą okienną, która jest biała z oknami, które mają czarną, kontrastową ramówkę. Efekt piękny i warty polecenia - szczególnie, że nie jestem zwolenniczką francuskich okien.

Oczywiście nie omieszkałam zajrzeć do środka domu, nawet cyknęłam parę zdjęć, ale ich jakość jest zła, wolałabym robić je z wnętrza domu, ale zobaczymy może kiedyś się to uda.

A z innej beczki i a'pro po pogody - uwielbiam takie chmury, które pokazują jak niebo potrafi mieć czysty i piękny błękitny kolor.

18:14, emilka_sen , dom
Link Komentarze (2) »
czwartek, 01 czerwca 2017

Zabrałam się właśnie za przerabianie ikon linków społecznościowych. Zauważyłam, że większość jest w podstawowych kolorach i nie pasuje do naszych blogów. Każdy z nas jest inny i chciałby, aby jego blog był odzwierciedleniem charakteru i stylu pasującego do osoby. Przygotowałam 5 kolorów z próbnika, który znalazłam na Pintereście.

 

 

 

Poniżej zamieszczam zdjęcie próbnika, jeśli potrzebujecie kodu kolorów użytych w tym zestawie to piszcie w komentarzach, postaram się odpowiedzieć na Wasze pytania.

Tagi: ikony kolory
22:11, emilka_sen , kreatywnie
Link Dodaj komentarz »
nazwa alternatywna
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...