Kategorie: Wszystkie | about me | dom | handmade | interior | kreatywnie | moda | planner | what's new
RSS
piątek, 31 grudnia 2010

Życzę Wam moi mili tyle radości i szczęścia, aby poprzez swoją postawę do życia i ludzi, obdarować optymizmem i szczęściem tych, którzy najbardziej tego potrzebują.

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU.

 

07:43, emilka_sen
Link Komentarze (3) »
środa, 29 grudnia 2010

zdjęcie pochodzi ze strony sklepu Michaela Powella

Prawda, że bardzo fajne. Lubię jego twórczość, chociaż jeszcze nie odważyłam się nic wyhaftować, to bardzo lubię oglądać jak ktoś inny to robi tak jak np. Edysia na swoim blogu.

Nie wiem jak to robisz, nie masz żadnych linii pomocniczych, a tak pięknie i równiutko wychodzą Twoje hafty - podziwiam.

18:07, emilka_sen , interior
Link Komentarze (1) »

Tym razem Elf z moherem, który miałam przyjemność wyhaftować dwa lata temu, ale ten będzie odrobinę większy, bo na rzadszej kanwie czyli 14. Będzie również inny kolor moheru, bo odcień pomarańczowego. Do tego typu haftów będę miała zawsze sentyment, bo to bajkowy świat.

Dawno, dawno temu moja mama pokazała mi podstawowy ścieg na drutach. Pamiętam go do dzisiejszego dnia, ale nie korzystałam z niego, bo samym prawym nic ciekawego nie wyjdzie. Ostatnia wizyta teściowej zaowocowała kolejnymi naukami - lewy i angielski. Teraz obsesyjnie kupuję co ciekawsze włóczki i męczę druty.

Tą niebieską włóczkę kupiłam ze względu na ciekawą strukturę i ładny kolor. Uwielbiam niebieskości. Sporo wyszło mi oczek, ale marzę o zrobieniu sobie szala takiego jak w Esprit, na guziczki, który może służyć jako narzutka na ramiona.

Nie umiem czapki robić, ale może trochę się nauczę.

To też szalik, będzie szeroki i długi, bardzo długi.

czwartek, 16 grudnia 2010

Jak dla mnie "Me myself and I" to był faworyt tej edycji Mam talent. Niesamowite talenty, nie banalne. Bardzo trudne technicznie - do tego trzeba mieć serce nie wystarczy mieć głos, ale wyobraźnię przestrzenną. To jest to co trafiło do mojego serca i przeniosło głęboko w naturę i daleko od rzeczywistości.

Na dodatek, praktyczny brak słów nie stanowi problemu zrozumienia ich przekazu w innych językach. Czysta muzyka i nie trzeba nic więcej.

Kilka minut i takie doznania. BRAWO....

19:25, emilka_sen , interior
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...