Kategorie: Wszystkie | about me | dom | handmade | interior | kreatywnie | moda | planner | what's new
RSS
niedziela, 20 lutego 2011

Kolejny świetny projekt J.B. Monege został przerobiony na XXX przez Nimue.

Elfinka w towarzystwie świerszcza i ptaka zasiadającego na kawałku gałązki. Ptaszek na szyi ma zawieszony dzwoneczek, a skrzydełka elfa obrysowane są złotą nitką. Tyle mogłam wypatrzyć z tego zdjęcia.

Kolejny delikatny i warty uwagi schemat.

Motyw świerszcza to taki charakterystyczny motyw, który powtarza się w niektórych obrazkach. Dodaje magii schematom i wdzięczności.

Ptaki to kolejny element i z jeszcze jednym schematem niebieskiego ptaka można stworzyć sobie komplecik.

W tym schemacie ubranie elfa jest mniej skromne i elfka wygląda jak "fashion girl" taka na topie, ale i emanuje erotyką.

Bardzo fajny projekt - podoba mi się.... jak wszystkie Nimue.

10:15, emilka_sen , interior
Link Komentarze (3) »
wtorek, 08 lutego 2011

Nie wiem czemu publikuje tego posta, bo przecież nie ma czym się pochwalić - tak nie wiele mu przybyło. Fakt jest taki, że te kolory są piękne i tym można się pochwalić, kolorami w hafcie Dimensions - są przeurocze i bardzo miło się na nie patrzy. Trochę mam mało czasu na hafty, ale rezerwuję sobie wieczory jak dziewczynki śpią.

To drugie zdjęcie jest po to aby rzeczywiście ocenić jak tego nie wiele jest. Na moje szczęście haft nie jest wielki i na przerywnik pasuje.

Bardzo podobają się półkrzyżyki rozróżniane na dwie i jedną nitkę - piękny efekt (taki trójwymiarowy).

AAAAA... ale się uśmiałam dopiero teraz zauważyłam literówkę w podpisie zdjęcia jaką zrobiłam. W sumie mogłam tak nazwać bloga.

16:41, emilka_sen , kreatywnie
Link Komentarze (4) »
niedziela, 06 lutego 2011
W piątek na Centrum był targ, a na targu sporo ciekawych materiałów za drobne pieniążki, dlatego pozwoliłam sobie kupić materiały do moich Tildowych próbek, bo muszę nauczyć się szyć. W następny piątek też pójdę. Przy okazji dokupiłam sobie tasiemkę w niebieskim kolorze. W naszej pasmanterii pojawił się asortyment Tildowy z czego się bardzo cieszę. Są też książki - bodajże trzy tytuły. Niestety ich cena jest wysoka i może ktoś się kiedyś nade mną zlituje i mi je kupi.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...