Kategorie: Wszystkie | about me | dom | handmade | interior | kreatywnie | moda | planner | what's new
RSS
niedziela, 14 października 2018

To są tylko przykładowe egzemplarze do prezentacji. Rzecz jasna, że można tutaj zgromadzić dużo więcej informacji o firmie. Każda firma obraca pieniędzmi, ma swoje koszty - czy to personalne, czy straty i podatki oraz marże. Jednak te wszystkie wartości są policzalne i można je zawrzeć w takiej właśnie prezentacji, która jest dużo milsza w odbiorze niż zwykłe wyświetlanie wyników.

Tą samą metodą można przekazywać informacje o celach na przyszły rok, teraźniejszych realizacjach jak również wyświetlać ofertę na targach branżowych. Forma slajdów, delikatnych przyjść lub wstrzymań może przeobrazić te suche dane w coś przyjemnego dla oka, a po nagraniu wyjaśnień i uwzględnieniu w timingu świetnym tłem do filmu.

Mam nadzieję, że to nowoczesne rozwiązanie będzie świetnym rozwiązaniem reklamowym dla nie jednej z firm.

Jestem wielką fanką tych prezentacji, ponieważ to jest coś co bardzo mi się podoba. Bardzo subtelne, prawie tak jak projektowanie stron internetowych. Konkretne rozwiązanie na miarę naszych czasów.

pozdrawiam, Emilia

sobota, 13 października 2018

Nigdy siebie nie podejrzewałam, że program, który tyle lat mam pod ręką, będę wykorzystywać do tak fajnych celów. Mówię o programie z pakietu MS Office - Power Point. Początkowo bardzo mi się nie podobały prezentacje, które można było tam wykonać, a tak naprawdę to nie należycie wykorzystywałam jego potencjał - teraz o tym wiem, ale może jeszcze nie jest za późno na naukę.

 

czwartek, 11 października 2018

Responsywnie skonstruowana strona czyli dostosowana do wielkości ekranu - kompatybilna z monitorem komputera, laptopem, tabletem i smartfonem.

Responsive webpagina betekent dat kan op elke schermen goed zien bijvoorbeeld bij computerscherm, laptop, tablet en smartphone.środa, 26 września 2018

To nie wątpliwie ważna dla mnie sprawa. To tylko prototyp strony, żadnych tekstów, ani zbytniej koncepcji. Robiłam z serca dla mojej siostry stronę internetową i wyszło mi coś całkiem fajnego. Jeszcze mam na to czas, ale zbieram pomysły i mam nadzieję, że trafię w dziesiątkę.

Ciekawa jestem Waszych opinii.

pozdrawiam, Emila

21:05, emilka_sen
Link Dodaj komentarz »

Przedstawiam i robię "ta dam...." Zmontowałam sobie przy pomocy kodowania taką o to prezentację np. osób w firmie, która oprócz opisu zawiera również linki do social mediów. Nie będę za dużo opisywać, a zobaczcie sami:

 

pozdrawiam, Emilia

20:38, emilka_sen
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 22
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...