Kategorie: Wszystkie | about me | dom | handmade | interior | kreatywnie | moda | planner | what's new
RSS
środa, 07 listopada 2018

Przy jednej z moich wizyt w Hadze niedaleko Polskiej Ambasady zastał mnie oto taki niecodzienny widok. Mianowicie w głównej uliczce gdzie mieszczą się wszystkie ambasady w Holandii zaprezentowano taką sztukę. Byłam zdumiona jak pięknie można robić z piaskowca. To jest wystawa sztuki międzynarodowej i to tylko była jej część, ale i tak dech zapiera.

piątek, 26 października 2018
A mianowicie mowa tu o świętach w sklepach, wczoraj odwiedziłam sklep ogrodniczy u nas w miejscowości i zupełnie mi wyleciało, że święta pełną parą są już w sklepach. Zresztą zobaczcie sami.

niedziela, 14 października 2018
To są tylko przykładowe egzemplarze do prezentacji. Rzecz jasna, że można tutaj zgromadzić dużo więcej informacji o firmie. Każda firma obraca pieniędzmi, ma swoje koszty - czy to personalne, czy straty i podatki oraz marże. Jednak te wszystkie wartości są policzalne i można je zawrzeć w takiej właśnie prezentacji, która jest dużo milsza w odbiorze niż zwykłe wyświetlanie wyników.

Tą samą metodą można przekazywać informacje o celach na przyszły rok, teraźniejszych realizacjach jak również wyświetlać ofertę na targach branżowych. Forma slajdów, delikatnych przyjść lub wstrzymań może przeobrazić te suche dane w coś przyjemnego dla oka, a po nagraniu wyjaśnień i uwzględnieniu w timingu świetnym tłem do filmu. Mam nadzieję, że to nowoczesne rozwiązanie będzie świetnym rozwiązaniem reklamowym dla nie jednej z firm.
sobota, 13 października 2018

Nigdy siebie nie podejrzewałam, że program, który tyle lat mam pod ręką, będę wykorzystywać do tak fajnych celów. Mówię o programie z pakietu MS Office - Power Point. Początkowo bardzo mi się nie podobały prezentacje, które można było tam wykonać, a tak naprawdę to nie należycie wykorzystywałam jego potencjał - teraz o tym wiem, ale może jeszcze nie jest za późno na naukę.

 

czwartek, 11 października 2018
Responsywnie skonstruowana strona czyli dostosowana do wielkości ekranu - kompatybilna z monitorem komputera, laptopem, tabletem i smartfonem. Responsive webpagina betekent dat kan op elke schermen goed zien bijvoorbeeld bij computerscherm, laptop, tablet en smartphone.

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 22
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...