Blog > Komentarze do wpisu

Betonowe blaty

Nie wiem jak to działa je¶li o gust. Często słyszę, że czarny to najgorszy kolor do wnętrza. Inni z kolei mówi±, że biały się brudzi, kolejni - że wnętrze musi być kolorowe, aby tętniło życiem. Ja z kolei uważam, że każdy inny dodatek daje nam kolor i dlatego wnętrze powinno być neutralne.

Czarny, biały i szary to dla mnie idealna baza do wnętrza - nie koniecznie biura.

Beton - bo taki temat nadałam temu postowi

Nie znam dokładnie technologii betonu, wiem, że jest dosyć kruchy i dlatego dokłada się metalowe wzmocnienie i wibracje pomagaj±ce pęcherzykom powietrza wydostać się, ale czy rzeczywi¶cie jest takie trudne stworzenie elementu betonowego jak nr. blat lub umywalkę.

Zamieszczam ten film, ponieważ jestem zafascynowana łazienk±, któr± Tomas wykonał. Zastosował betonowy blat pod umywalki, który "samodzielnie" wykonał - wiadomo, to telewizja. Jednak cały projekt wyszedł pięknie i bardzo gustownie.

Je¶li macie może jakie¶ informacje o nowych mieszankach betonowych i czym one się różni± i jak je traktować, to bardzo proszę o wpisy i podzielenie się swoimi - odkryciami, praktykami z zakresu zastosowania tego materiału.

Pozdrawiam, Emila 

pi±tek, 05 sierpnia 2016, emilka_sen

Polecane wpisy

nazwa alternatywna
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...