Blog > Komentarze do wpisu

Crockery and Violets 3 i plany

Od tygodnia praktycznie męczę mój haft - mam nadzieję, że to przejściowe. Nie wielkie poczyniłam postępy, zresztą sami zobaczcie.

Niestety internet za dużo pokazuje, za dużo świetnych rzeczy, które kuszą swoimi walorami i nie można się skupić na tym co już jest i jego kończeniem, bo głowa już woła za nowym.

Właśnie zgromadziłam już mulinę do kolejnych dwóch haftów elfa i kwiatowego Dim'ka. Bardzo ciekawi mnie jak będzie się haftowało schemat z firmy Dimensions, bo jeszcze nie miałam przyjemności zabrać się za ich schematy. Wszyscy wokoło chwalą i dlatego ciągnie mnie ogromnie właśnie do takich prac.

Powkładałam w pudełka, bo wiem, że jak rozłożę mulinę to nie wiele wtedy brakuje do rzucenia ówczesnej pracy, a mnie nie o to chodzi.

Znalazłam w sieci bardzo ciekawy blog, który zawiera lekcję oprawiania i eksponowania prac hafciarskich. Bardzo fajnie opisane i rzeczowe. Mam nadzieję, że komuś to pomoże, bo mnie na pewno. Linki są u mnie w zakładkach pod "PRZYDATNE" a blog nazywa się Atelier Penelopy

niedziela, 30 stycznia 2011, emilka_sen

Polecane wpisy

  • Wakacyjna wystawa z piaskowca w Hadze

    Przy jednej z moich wizyt w Hadze niedaleko Polskiej Ambasady zastał mnie oto taki niecodzienny widok. Mianowicie w głównej uliczce gdzie mieszczą się wszystkie

  • Power Point - prezentacja

    To są tylko przykładowe egzemplarze do prezentacji. Rzecz jasna, że można tutaj zgromadzić dużo więcej informacji o firmie. Każda firma obraca pieniędzmi, ma sw

  • Power Point

    Nigdy siebie nie podejrzewałam, że program, który tyle lat mam pod ręką, będę wykorzystywać do tak fajnych celów. Mówię o programie z pakietu MS Office - Power

Komentarze
2011/01/31 08:58:28
Chowanie mulin do pudełka, żeby nie kusiły :D Dobry sposób. Chyba każdej z nas, hafciarek, powstrzymanie się przed zaczęciem kolejnego haftu, gdy dotychczasowy nie jest skończony, jest tak samo trudne ;)
Pozdrawiam.
-
2011/02/06 21:45:04
Elfik to tez moj najblizszy plan hafciarski :) DMC muliny mam ale potrzebne sa jeszcze metalizowane z firmy Kreinik ,wiesz moze jakie to kolory dokladnie ?
Dziekuje z gory za odpowiedz :)
Poz.Dana
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...